slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo technologia

cukiernictwo technologia

Przetarł szlak dla nowych pisarzy - Po drodze do sukcesu

Wyrażenie "Blaze szlak" pochodzi od znaku blaze na twarzy konia. Gdy badacze przeniesiony przez las, są karbowane drzewa w kształcie tego "blasku" jako markera. Była to mapa do zwolenników; system wytyczne, aby pomóc przejść przez podróżnych nieznanym terytorium.

Dziś idę przez przetarł ścieżki dla pisarzy; Obserwuję karbowaną drzew.

oFirst Notch - Narzędzia

Nowi autorzy powinni mieć podstawowe narzędzia; kilka słowników; tezaurus; i książki odniesienia gramatyki. Po prostu nie można wyprodukować dobrego pisania, jeśli brak podstawowych środków komunikowania. I nie, nie trzeba żadnego specjalnego wykształcenia, aby stworzyć wysokiej jakości pracy. Edukacja formalna nie zawsze jest równoznaczny z utalentowanego pisarza. Ale trzeba posiadać miłość do nauki i mają głęboki ciekawość świata, w którym żyjesz.

oSecond Notch - Nauka

Zwiększ swoje umiejętności poprzez zanurzenie. Czytanie jest naturalnym sposobem na poprawę gramatyki, ortografii i słownictwa. Będziesz zaskoczony, jak polerowane Twój tekst staje się po prostu czytać. Jeśli masz to gorące pragnienie , aby pisać i pisać dobrze, stał się zapalonym czytelnikiem.

oThird Notch - mają plan

Zamówienie jest wyrażona w postaci programu. Muszę pracować podstaw w moim umyśle, aby zastosować swoje umiejętności. Nie chcąc nie chcąc, pomysły przypadkowy, hit-or-miss. Stałe badania jest podstawą dla każdego przedsięwzięcia.

oFourth Notch - nie spieszą

Cierpliwość jest cnotą. Tak, to jest stare powiedzenie, ale niesie ze sobą głęboką prawdę. Pisanie wymaga czasu. To wycięcie przypomina podróżnym, że czas jest obfite; Czas jest zawsze hojny. Nie ma potrzeby się spieszyć przez las. Jeśli zapomnimy tej lekcji, często faworyzują ilości nad jakością, a czytelnik pozostaje z tandetnym produktem.

Artykuł dzięki: