slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo leszek sobon

cukiernictwo leszek sobon Korzystanie z MNC na Bliskim Wschodzie, jako przykład, miejscowy pracownik nie będzie zatrzymać się późno, aby zakończyć swoją pracę, jeśli ma on obowiązek rodziny i to nie znaczy, że jest nieodpowiedzialny pracownik. Jednak Western Executive może wziąć to jakby nie dba o swoją pracę i mogą wystąpić rozbieżności. Profesor INSEAD, Andra © Laurent, odkrył, że różnice kulturowe były znacznie większe wśród menedżerów z różnych krajów pracujących w tej samej MNC niż wśród menedżerów pracujących dla firm w ich ojczystym kraju. W typowym MNC, Niemcy wydawałoby się bardziej niemiecki Amerykanie więcej American Szwedzi więcej Swedish, i tak dalej. Wyjaśnienie nie jest bardzo zrozumiałe, to może wskazywać, że pracownicy nie dostosowują się do wspólnej hodowli korporacji, jeśli nie jest dostosowanie do kultur krajowych. Istnieje również ogólna tendencja pokazuje, że pracownicy, którzy nie nadają się do kultury korporacyjnej będzie albo nie dać się zastosować w pierwszej kolejności, albo zrezygnować w ciągu kilku lat.

Kultura korporacyjna nie jest zdefiniowana w ciągu jednego dnia i to ewoluuje i staje się coraz bardziej widoczne wraz z upływem czasu. Prawie wszystkie udane firmy rozwinęła silną i pozytywną kulturę, a nie tylko opierać się na zarządzaniu i administracji, ale przywództwa i inicjacji. Na przykład, Toyota wprowadziła ich "Toyota Way", a ich jasne nabożeństwo do pracy zespołowej i ciągłego doskonalenia ( "Kaizen") dała im przewagę nad konkurencją i przyciąga wiele firm, aby dowiedzieć się od nich. Przy silnym i jasnym kultury korporacyjnej firmy mogą korzystać z wielu korzyści, takich jak podobne standardy mogą zostać utrzymane, zwiększonej lojalności wyższej motywacji wydajność i zwiększona kontrola zarządzania.

Jak liderzy tworzenie kultury korporacyjnej? Na początku działalności, założyciel (e) odgrywają ważną rolę do ustalenia norm z ich przekonań, wartości i założeń.
Artykuł dzięki: