slodziutkie-okazje.pl

piekarnictwo cukiernictwo jas i malgosia

6 Fakty dla łakomczuchów

1. Nie można usłyszeć

74% dzieci jedzą zające czekoladowe zaczynając od uszu. Czemu? Prawdopodobnie dlatego, że uszy są najcieńsza część smakołyków, ale być może istnieją inne powody. Może jedzą uszy po pierwsze dlatego, bez uszu, zające nie słyszy. A jeśli nie słyszą, nie mają bedtimes zrobić teraz? Nie mogą one być poinformowani, aby oczyścić ich mes i zjeść obrzydliwe rzeczy takie jak brokuły i groszek, zanim się pustynia.

Oczywiście, to prawdopodobnie nie nauczyli się języka migowego, oni?

Nawet Tyson zaczęło się od ucha pierwsza

2. Tłuszcz możemy być ...

Tu, w Stanach Zjednoczonych, jesteśmy dość nadwagi, prawda? 36,6% populacji jest uważany za otyłego. Zastanawiam się ile więzi cukierki do tego? Cóż, wyniki na mieszkańca jest to, że średnio każdy Amerykanin zjada około 25 funtów cukierków rocznie. Ale nawet z tym, ludzie z Danii zjeść 36 funtów każdego roku i mają średnio o 9,5% otyłość.

Zastanawiam się, co jest ich sekrety ...

3. Nie tylko dla dzieci

65% zużywanej cukierków w Ameryce jest spożywane przez osoby w wieku powyżej 18. Może dorośli tylko utrzymanie wszystkie dobre rzeczy dla siebie i dając dzieciom głupie rzeczy, a nie, że większość cukierek nie jest głupie w sobie. A może po prostu jeść więcej z niego tak, że ich jest go mniej dla dzieci, aby dostać się na hiper. Może wszyscy jesteśmy po prostu oszukiwanie siebie z tych wymówek, więc możemy mieć więcej z dobroci, która jest słodki cukierek. tak czy inaczej, dzieci będą zdenerwowany, gdy słyszą tego.

Ale nie wszyscy po prostu dzieci na sercu?

4. Odtworzyć jak króliki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile zające istnieją dla każdej Wielkanocy? Sześćdziesiąt milionów. Sześćdziesiąt milionów czekoladowe króliki mają być rozprowadzane po całym i chętnie spożywane przez dzieci i rozbawionych rodziców.
Artykuł dzięki: