slodziutkie-okazje.pl

cukiernicze formy silikonowe

cukiernicze formy silikonowe

Ironia Poetic Justice vs.

Teraz spójrzmy jeszcze raz na naszych oryginalnych opakowaniach. Żaden z tych trzech przypadkach wykazywać różnicę pomiędzy ideami a rzeczywistością. Nie pokazują różnicę pomiędzy oczekiwaniami i wydarzeń (sytuacyjne rzeczywistości). Nie ujawniają różnicę w co człowiek wierzy i co jest prawdą (dramatyczna ironia). A oni nie pokazują różnicę między tym, co mówi komunikat i co to oznacza (ironia słowna).

Czym one są, a potem? Są to poetycka sprawiedliwość. Poetic Justice jest nagrodą za cnoty i nagroda za występek. Kiedy dobre rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom, to poetycka sprawiedliwość. Kiedy złe rzeczy zdarzają się ludzie robią złe rzeczy, które też jest poetycka sprawiedliwość.

cukiernicze formy silikonowe

ponownie spojrzeć na razie jeden. Twój przyjaciel jest złośliwie śmieje się na kogoś. To źle. Wtedy twój przyjaciel pobiera karane poprzez samo się z nim! W przypadku dwóch, oskarżycielski politykiem wplątuje robi to samo. W przypadku trzech, jesteś narzeka członków rodziny opuszczających światła, ale wtedy zraniony w ciemności. Co sprawia, że ??te przypadki interesujące jest to, że "kara" jest tak podobny do występku. Z tego powodu są one poetycka sprawiedliwość zamiast zwykłego sprawiedliwości. Ale wciąż nie ironia.

Wywołanie zdarzenia w trzech przypadkach ironiczne jest sama, ironiczny. Myśląc, że coś jest ironiczny i działający na tym fałszywym przekonaniu, gdy zdarzenie nie jest ironiczne jest w rzeczywistości, ironiczny. Jest to dobry przykład dramatycznej ironii.

David Bowman jest właściciel i redaktor naczelny Dokładne Edytuj, kompleksowy redagowanie, usługi analizy dokumentów i dla autorów, studentów i przedsiębiorców. Precyzyjna Edycja oferuje również szereg innych usług, takich jak tłumaczenia, transkrypcji i rozwoju serwisu.

Artykuł dzięki: