slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo sklep online

cukiernictwo sklep online Jednak, gdy zaczną przyciągnąć nowych członków do zespołu zarządzającego, więcej doświadczeń edukacyjnych są wspólne i nowych przekonań, wartości i założenia zostaną przekazane. Ponieważ coraz więcej ludzi dołączył do firmy, istnieje większe zapotrzebowanie na CEO stworzyć wspólną wizję, kodeks postępowania i ten sam poziom ryzyka. Niestety, kultura nie przetrwa, jeśli główny odjazd "nośniki kultura" lub główny większość członków odejść. Dzięki silnej wartości na indywidualizm w USA, spółki podjęcia podobnej wartości. Tak więc kultura korporacyjna może odzwierciedlać cechy jego twórcy (ów) jak Jack Welsh w GE i Steve'a Jobsa w Apple. Co ciekawe, istnieją również firmy o długiej historii, które są w stanie kontynuować swoją unikalną kulturę, bez względu na to, kto jest / są w top managementu. IBM przykład.

Część B - Specific (BreadTalk)

cukiernictwo sklep online

BreadTalk powstała w 2000 roku i znajduje się sklep cukierniczy projektant, najbardziej znana z kremem wypełnione bułki pokrytych nici wieprzowina, nazwanych Flosss. Przez 3 rok, BreadTalk Group Limited jest notowana na SGX. Jest to jeden z Singapuru wiodącej marki FB znanej jako twórcze, innowacyjne, trendy i jej produktów najwyższej jakości. Obecnie BreadTalk dotarła do 12 państw z ponad 300 placówek franczyzowych piekarniczych (w tym żywności), 33 sądów i 8 restauracjami, obsługiwanych przez ponad 4000 pracowników. Jej marki to BreadTalk, tosty Box, Republika Żywność Din Tai Fung i stacja kuchni.

cukiernictwo sklep online

Wizja BreadTalk jest być międzynarodowy, trendy ustawień, marki stylu życia, a jego zadaniem jest doprowadzić nową kulturę, styl życia z nowych innowacyjnych zmian i twórczego do zróżnicowania produktów rzemieślniczych z pasją i żywiołowość. Wierzą w dostarczaniu QSC (jakość, obsługa, i czystość) dla swoich klientów. Traktują szkolenie jako ważny aspekt dla swojej firmy.
Artykuł dzięki: