slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo receptury

cukiernictwo receptury

Wielki Homemade bezpłatny Ziołowy Balsam do ćwiczeń Naturalne powiększanie penisa

To świetny sposób, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy i czuć się naprawdę świetnie o zrobieniu czegoś wszystko na własną rękę jest projekt utworzenia Self-Lube. Wielkie roboty ziołowy pełni naturalny balsam do PE mogą być wykonane i to będzie twoja własna kreacja i śliskie, Boże! Istnieją dwa zioła, że ??wiele roślin-ludzi wskazują na ich korzyści dla powiększenia penisa i chcieliśmy dzielić bogactwo tak rozmawiać z wami dzisiaj w tym poście.

Możesz to zrobić!

Po jakiejś naprawdę fajne i ciekawe badania nad ziół, które mogą być dodawane do każdej domowej smaru PE w celu zwiększenia poszerzająca skutki swoich procedur, natrafiliśmy Comfrey i nagietka. Te dwa zioła mają właściwości, które rzeczywiście zachęcają naprawę i regenerację komórkową, a nie tylko miejscowo nawilżające i / lub smary, jak większość produktów do pielęgnacji skóry, gojenie. Jak słodko jest?

Naturalne i śliskie

cukiernictwo receptury

Aby uzyskać prawo do istoty tego komentarz położyliśmy-out receptury, dzięki czemu można zrobić swój własny smar w sanktuarium domu. Zdajemy sobie sprawę, że prywatność jest ważnym zagadnieniem dla wielu ludzi i dlatego zrobimy to dość szybko, dzięki czemu można wrócić do ćwiczeń i rośnie!

Przepis na Wyjątkowy Domowych smarującym

1. 1 uncji. (29 ml) Fiolka Czysta witamina E olej z co najmniej 14000 IU Potencja za butelkę

2. 4 Uncja Tube K-Y Jelly

cukiernictwo receptury

3. 1 uncja Fiolka z żywokostu ekstrakt z korzenia

4. 1 uncja Calendula Extract

5. zbyt gruby? Dodaj Wee odrobiną wody

Po uzyskaniu wszystkich wyżej wymienionych składników, to jest czas, aby wymieszać rzeczy i przygotować się do naprawdę wielkiej akcji PE! Najlepszym butelki umieścić domowe smar do naprawdę jest stary-dobrze wyprane butelki kolor, który jest wykorzystywany do włosów skrzynek barwników.
Artykuł dzięki: