slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo literatura

cukiernictwo literatura

Znalazłem połączenie jedwabiu i cukier działa tak dobrze razem, że choć nadal szanować i zapraszamy olej rycynowy za to wspaniałe zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, to już nie jest to absolutnie konieczne dla mnie z mydłem.

Dobrze, dobrze, że jestem "Czytelnik label"! Pewnego dnia podczas pieczenia męża rarytas, zdarzyło mi się spojrzenie na liście składników na worek cukru cukierniczego. "Składniki: cukier i skrobia kukurydziana". Podobnie jak w przypadku wielu uzależnionych producenci chemii gospodarczej, mam osobisty problem często przesuwając przedmiotów z naszych szaf spożywczych wkraść się soap- czy to w kuchni, to jest gra! Próbowałem skrobi kukurydzianej w moim mydłem przed i to było w rzeczywistości naprawdę ładne. (Skrobia kukurydziana jest kojący do skóry, a niekiedy stosowane jako zamiennik dotyk jedwabiu, które daje w wegańskich mydeł).

Postanowiłem dać mu szansę. Kiedy moja mydła dostał się do bardzo cienkiej śladu dodałam o jedną łyżkę cukru cukierniczego za funt olejów bazowych, próbując je dodać ostrożnie i przestrzeń go wokół miski dla łatwiejszego mieszania. Następnie umieścić mój kij blender do niej i miesza się go bardzo dobrze, upewniając się, że została włączona do równomiernie wymieszać i żadne grudki zostały pozostawione. Zauważyłem, że tak zagęścić się odrobinę, ale nie tak bardzo, że było to trudne do zarządzania coraz moje mydło do niego jest pleśń, kiedy był gotowy. Raz był czas utwardzania się i próbowałem go, ja skoczyłem w górę iw dół jak dziecko na Boże Narodzenie. To wydawało się, że skutki miałyby mydło z partii chciałbym podjąć dodatkowe kroki w celu rozpuszczenia mój cukier w wodzie przed wprowadzeniem ługu, a czuję, że dodaje skrobi kukurydzianej może przynieść! Jedyną różnicą jest to, że było o wiele łatwiej i szybciej niż konieczności podgrzać wodę i mieszać jak szalony osoby do rozpuszczenia cukru, a następnie poczekać, aż ostygnie trochę przed dodaniem mój ług.To wydawało się być naprawdę skuteczne czas oszczędzania.

Uwielbiam dzielenie się pomysłami z innymi soapmakers i mam nadzieję, że niektórzy z was tam znajdzie ta sztuczka pomocne. Happy i bezpieczne zmydlania!

Artykuł dzięki: