slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo karina handzik olbrachcice

cukiernictwo karina handzik olbrachcice

Gdzie to wszystko przejść? Jak jemy tak dużo? Odsyłam Cię do Szybkość otyłości w części 2., ale nie tak dużo czekolady nas chorzy? Cóż, mogę przypomnieć o przerwy Wielkanocnej dzieci się, nawet jeśli niekoniecznie tak nazwać. Ile dzieci pójdą do szkoły po zajadając na ten temat?

Wyprodukowany jak szalony, poszedł tak po prostu.

5. podważania się

Wiesz co wspomniałem o tym, ile cukierków jemy i sugerował, że to było częściowo przyczyną? Kłamałem, w przypadku których nie było oczywiste, statystyk Danii. To rzeczywiście przyczynia się jedynie do mniej niż 2% tłuszczu i 10% cukru w ??naszej diecie. Tłuszcz, jak jestem pewien, że sobie sprawę, wydaje się pochodzić z produktów o wysokiej zawartości tłuszczu zwierzęcego i cukier pochodzi ze słodkich napojów, mrożonych wyrobów cukierniczych i pieczywa.

Może powinniśmy trzymać się słodycze zamiast tego? ... Nah.

6. Ponownie, więc leżę.

Wbrew temu, co znowu sugerowanych w innej części tego (numer 3, które mają być dokładne), candy rzeczywistości nie powodować nadpobudliwość u dzieci. Przynajmniej cukier nie. Tak, wszyscy kojarzyli go z, ale to naprawdę nie jest prawdą. W rzeczywistości, to zostało wykazane przez studia w Vanderbilt University i University of Iowa College of Medicine. Patrzyli na nas, a nie znalazł dowodów, że cukier ma negatywny wpływ na zachowanie dzieci.

Artykuł dzięki: