slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo artystyczne

cukiernictwo artystyczne

Wszyscy nowi uczestnicy są zobowiązani do odbycia szkolenia najpierw w swoich punktach sprzedaży BreadTalk uczących jak zapakować chleb, obsługi klientów itp Okresowo, szkolenia i rozwój działu również wysyła swoich pracowników na kursy HQ rozwoju zawodowego. Twierdzą oni także, zdecydowanie zespołu klejenia i zanim otworzy każdy nowy wylot BreadTalk, wszyscy pracownicy wylotowe trafi do plaży lub dzień ekscytujących i budowania zespołu działań. Przy bliższej więzi i zrozumienia, ich pracownicy będą mogli również współpracować.

Ponadto Przewodniczący BreadTalk, dr George Quek zachęca wszystkich jego personel, aby być kreatywnym i zawsze myślą, out-of-the-box. W celu zapewnienia, że ??jego firma z powodzeniem rozwijać, coraz niezawodny zespół pracowników i partnerów ma kluczowe znaczenie. On daje jego menedżerów do podejmowania decyzji na własną rękę. "Nie można po prostu wysłać kogoś za granicą bez ich wzmacnianie. Na rynek w Chinach, na przykład, jest o wiele większa niż w Singapurze, więc menedżer, który możemy wysłać tam musi być uprawniona do czynienia z tego rodzaju skali." Jego sekret sukcesu BreadTalk jest być sumienny.

cukiernictwo artystyczne

Moim zdaniem, nasza kultura Singapur (np duży nacisk na edukację, kolektywizmu i sumienny) odgrywa ważną rolę w kształtowaniu kultury organizacyjnej BreadTalk, zwłaszcza przez miejscowych pracowników. BreadTalk jest również wyraźnie ukształtowane przez jej założyciela, dr Quek. Główna trudność polega na podaniu swoich pracowników zagranicznych komfort pracy w Singapurze. Wierzę BreadTalk kultura nie wpłynie znacząco od innych krajów azjatyckich np Chiny, Indie i Wietnam. Jednak w dzisiejszym konkurencyjnym rynku, istnieją różne wzory i cechy, które przedsiębiorstwa muszą pielęgnować, aby odnieść sukces, takich jak kreatywność, innowacyjność, różnicowanie, szkolenia, budowanie zespołu i autonomii.

Artykuł dzięki: