slodziutkie-okazje.pl

drukarka 3d cukiernictwo

drukarka 3d cukiernictwo

Róża Any Other Name - Ale czy to jak słodki zapach

Używamy zespół słowo, jakby to jest jeden rozmiar dla wszystkich deskryptor dla grupy ludzi, którzy akurat ze sobą współpracować. Przypuszczam, że jest to nieco stymulujące lub nawet motywacji tytuł, ale z prawdziwych zespołów przedmiotem realizacji staje się jednym z pomyślnej realizacji zadań podczas równoważenia swoich ludzi i procesy, ale nie pomyłka, że ??ma do wzajemnej odpowiedzialności successfulness zadania.

Wysoka wydajność jest dyscypliną. Zbiorowe dyscypliną, która jest sumą swoich części. Współzależności istnieją poszczególne role i funkcje, ale zbiorowo produkt rodzi. Zdefiniujmy zespół dobrze? Teraz, w zależności od książki czytamy ostatnia będzie różne definicje zespołu, ale wszystkie one mają te same składniki.

Zespół to grupa ludzi (więcej niż jeden) z różnymi talentami, których członkowie walczą o wspólnych ambicji (wspólny cel) z mierzalną wydajność i wspólnej odpowiedzialności.

oDiverse Talenty

Albert Einstein uderzył w sedno. Widzisz dla każdego działania jest równa i przeciwna reakcja. W zespole, który oznacza, że ??za wszystko jesteśmy dobrzy w tym, że naprawdę nie jest dobry w czymś innym. To względne.

Zespoły i wysokiej wydajności są niepodzielne. Być może to właśnie Jim Collins rozumieć przez "kto pierwszy, to co".

drukarka 3d cukiernictwo

oShared Ambicje

składki członków zespołu są wykonane jest z poczuciem celu. Te różnorodne talenty są związane z wykonywaniem i wydajności jest przywiązany do bramki.

To dzięki inspiracji wspólnej wizji, że członkowie zespołu stają się zgodne z tym wspólnego celu.

oMeasurable Wydajność

Konwersja dyrektyw na konkretne wymierne planów skuteczności będzie szybko uruchomić zespół na poczucie celu.

Niektóre grupy rozwijanie wydajności plany rozwoju, które obejmują mglistymi elementy działań.
Artykuł dzięki: