slodziutkie-okazje.pl

cukiernicze dekoracje wielkanocne

Ten link turystyka była ważna, jak planowano, że czekolada byłyby eksportowane, a także sprzedawane w sklepach wolnocłowych.

Donovan Brat czysta czekolada jest teraz dostępny w większości supermarketów w całej Nowej Zelandii i została dobrze sprzedają. Badania rynku Jakość zapewnił, że Donovan Bracia były dobrze wyposażone do udanego wejścia i gotowy do dostarczenia silny wzrost.

Campbell Consulting świadczy specjalistyczne usługi doradcze zarządzania i strategii badania doprowadziły dynamiczny rynek dla firm, przedsiębiorstw organizacji w Nowej Zelandii (NZ) i na całym świecie. Do podstawowych kompetencji firmy są w turystyce i zdarzeń stadionach.

Campbell Consulting została założona przez Gordona Campbella w 2003 roku i stała się jedną z najbardziej doświadczonych firm doradczych, marketingowych i strategicznych przedsiębiorstw nowozelandzkich. Przed tym Gordon był dyrektor KPMG Nowej Zelandii, obsługiwane własny marketing i firma badawcza, a także gospodarstwa różnych d yrektorskich w tym Turystyki Auckland.

Artykuł dzięki: