slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo koszyczarski kalisz

cukiernictwo koszyczarski kalisz

Childhood Obesity - Poważne Problemy ze zdrowiem

Otyłość jest, gdy osoba nosi zbyt dużo tłuszczu do ich wzrostu i płci. Otyłość może się zdarzyć, gdy jesz więcej kalorii niż faktycznie spalić na pewien okres czasu.

Otyłość wieku dziecięcego jest istotnym problemem zdrowia na całym świecie, zwiększa się przez dzień. W samej tylko Wielkiej Brytanii szacunkowo jedna czwarta 11 do 15-latków ma nadwagę lub otyłość - i problem rośnie z każdym rokiem. To staje się poważnym problemem zdrowotnym dla młodych ludzi.

Dzieci wymagają dużo jedzenia energii, ponieważ rosną zatem szeroka gama odżywcze dieta jest niezbędna dla ich rozwoju. Jednakże, jeżeli biorą w więcej energii - w postaci żywności - niż zużywają, dodatkowa energia jest magazynowana w organizmie jako tłuszcz; w rezultacie mamy dzieci nadwagę lub otyłość. Ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych zwiększa się w miarę nadwagę osoba staje

cukiernictwo koszyczarski kalisz

Badania pokazują, że otyłość może być przyczyną stresu psychologicznego dla dzieci. Dziecko, które jest otyłych lub z nadwagą często dokuczają o swoim wyglądzie, a to wpływa na pewność siebie i poczucie własnej wartości i jeśli warunek nie jest starannie zarządzany może prowadzić do izolacji i depresji.

Przyczyny otyłości:

Badania wykazały, że dzieci są bardziej narażone na otyłość, gdy ich rodzice są otyli. Nie jest jasne, czy jest to spowodowane czynnikami genetycznymi, które dziecko dziedziczy po rodzicach.

cukiernictwo koszyczarski kalisz

Złe odżywianie i poziom ćwiczenia mają niepożądany wpływ na dziecko, teraz i później w życiu i un uniemożliwiło dzieciństwo otyłość może doprowadziło do wielu problemów zdrowotnych i społecznych np cukrzycą typu 2 i choroby wieńcowej serca.

Jest bardzo łatwy w ten dzień dla dzieci do nadwagi z następujących powodów:

oReadily dostępne wysokokaloryczne pokarmy, takie jak fast food i słodyczy

Artykuł dzięki: