slodziutkie-okazje.pl

cukiernictwo handel mako sp z o o

cukiernictwo handel mako sp z o o

Candy Bar Cards - jak je zrobić

Dokonanie batonika kartka z okazji specjalne okazje może być nowym i niezapomniany sposób na czyjś dzień. Wszystko co potrzebne jest trochę myśli i kilka prostych materiałów, plus kilka czekoladki oczywiście. W ten sposób projekt nakręca bycia słodki prezent, a także kartkę z życzeniami.

Oto jak zrobić z kartą

cukiernictwo handel mako sp z o o

Najpierw pomyśleć o przyczynie chcesz zrobić kartę. Czy to z okazji specjalne urodziny lub rocznica? Czy ktoś osiągnąć cel? Czy chcesz, aby zaznaczyć początek (A ślub?) Lub końca (emeryturę?) Coś?

Dzięki swojej okazji na uwadze, następnym krokiem jest, aby wybrać się na wycieczkę do lokalnego supermarketu i przeglądać naw cukierniczych. Sprawdzić batony z nazwami, które odpowiadają swój temat lub wiadomość. Kup swoje czekoladki. Można wybrać małe batony lub oddzielnie zapakowane czekoladki, na przykład. Trzeba tylko być w stanie odczytać nazwę leczyć i słodka musi być odpowiedniej wielkości do mocowania na kartę z kołków lub kleju.

cukiernictwo handel mako sp z o o

Spójrzmy teraz z jakiegoś cienkiego kartonu lub styropianu dokonania poparcie dla danej karty. Im większy podkład, tym łatwiej będzie dla grupy ludzi, aby przeczytać wiadomość, a im więcej czekolady można dopasować do wiadomości. Upewnij się, że podłoże jest wystarczająco silny , aby utrzymać ciężar swoich czekoladek, jak również.

Następnym krokiem jest udanie się do domu rozłożyć czekoladki z przodu komputera. Spędziłem trochę czasu mózgów sposoby, aby wiadomość dla mojego przyjaciela lub członka rodziny, z wykorzystaniem czekolady, aby pomóc sformułować moją wiadomość.

Kiedy mam wiadomość na uwadze, wpisz go do dokumentu programu Word. Potem formatowania czcionki (lubię Verdana) być o tej samej wielkości jak słowa na moich czekoladek. I zostawić trochę miejsca między moimi wierszami tekstu, więc mogę wyciąć słowa wiadomości siebie, gdy mogę wydrukować je.
Artykuł dzięki: